Back To Top

С Новым 2020 Годом!

Электронная библиотека

Уважаемые клиенты и партнеры!

Информируем
Вас, что на нашем сайте появилась электронная библиотека рекламных материалов, где вы можете найти листовки, брошюры и каталоги по нашей продукции
.

Новий дизайн пляшки та етикетки

Доброго дня, шановні клієнти.

 

У першому кварталі 2020 року компанія Хенкель впровадить новий дизайн пляшки для асортименту анаеробних продуктів. Ці нові пляшки й етикетки на них матимуть оновлений вигляд, який відповідатиме нашому усталеному іміджу піонерів у галузі анаеробної хімії й продовжить вирізняти торговельну марку LOCTITE з-поміж інших, створюючи унікальну ідентичність бренду в усьому світі.

 

Нова пляшка зійде з конвеєрів компанії Хенкель у першому кварталі 2020 року. Зауважте, що ми маємо внутрішні запаси продукту, і тому деякий час ви можете отримувати його одночасно в нових і старих упаковках. Ці зміни стосуватимуться всіх клеїв та ущільнень для різьбових з’єднань, фланцевих герметиків, а також фіксаторів циліндричних з’єднань і конструкційних акрилових клеїв активаторної полімеризації, які наразі продаються в пляшках по 50–250 мл (ці зміни не стосуються пляшок інших розмірів).

Зміни в дизайні пляшки не впливають на формули продуктів, їхню продуктивність і серійні номери для замовлення (IDH). Змінено лише зовнішній вигляд упаковки продуктів.

З Днем Незалежності!!!

Акция Loctite

                                                                                  Уважаемые господа,
Мы рады предложить вашему вниманию рекламную кампанию по продукции TM LOCTITE
LOCTITE 406 BO20G & LOCTITE 518 CR 50ML.

Период проведения рекламного мероприятия: с 01.06.2019 г.. По 30.06.2019 г..

Условия проведения рекламного мероприятия:

В акции участвуют цианоакрилат LOCTITE 406 BO20G и фланцевый уплотнитель LOCTITE 518 CR50ML
 
При единоразовой покупке обоих перечисленных продуктов коробочными нормами по цене прайс-листа на сумму равную или выше 500 евро (пятьсот евро) клиент получает дополнительную скидку на указанные выше продукты в количестве 7%.